מיסטיקנים און ליין
מתקשרים בטלפון 24/7 
 
מה צופן לי העתיד
מיסטיקנים מתקשרים מומלצים
072-2280546


מ.ג.ע: מודעות והגשמה עצמית

מיסטיקנים בטלפון
תקשור ייעוץ והכוונה רוחנית בטלפון
מיסטיקנים ומתקשרים מומלצים 24/7 
מיסטיקנים|מתקשרים|מדריכים ויועצים רוחניים
בשיחה אישית ודיסקרטית
בהתאם לתקנון האתר ולבני 18+

 
מתקשרים און ליין
מיסטיקנים בטלפון 24/7 
 
ייעוץ והכוונה רוחנית בטלפון 
מיסטיקנים און ליין
072-228054
מיסטיקנים מתקשרים אונליין 24/7  |  מיסטיקה  |  נומרולוגיה  |  קארמה  |  פורום:פתרון חלומות||מודעות עצמית||תקשור מיסטיקה||קבלה||  |  מסרים  |  


אהבתם שתפו עם אחרים
FacebookTwitter

דף הבית >> מאמרים >> אור והארה
 
      
                                                               


        "איש חכם אמר " כשהלב מפחד מפני הסבל , הסבל גרוע מן הפחד. אף לב לא סובל מפני החיפוש אחר 
                                     החלומות ,כי כל רגע של חיפוש  הוא רגע של פגישה עם אלוהים והנצח".
אהבה 

האהבה היא תדר, כוח שמקשר ומניע קשרי אהבה בין בני האדם, הטבע, הרצונות, החברות, הרעות, ההבנה והתשוקה. 

תדר האהבה הוא תדר  שמניע את הרצון המוגבל שלנו לחקור לחשוף ולרדת למשמעויות ההוויה של התשוקה, המסעיר והמרגש שמחייה את הנפש לבטא יופי, מגע, ליצור הבנה ורעות חיות ותוכן במטרה להגיע לשלמות ללא לבטים ומתוך הכרה ואמונה אחד בשני ובעיקר בעצמנו. 


כשסוגרים חלון ונועלים דלת תדר האהבה או הכוח שמפעיל את תדר האהבה יורד בכוחו והבנתו ויוצר חללים לא ברורים שאותם אנחנו, רוצים למלא ולהשלים באותה עוצמה ורצון שמילאו אותנו בזמן האהבה. באותה עת מתעוררות השאלות הלא נוחות המעיקות והמלחיצות שנוגעות באמת שלא נוחה לנו ובמקומות שאנחנו לא אוהבים לחשוף, מצב אשר מעורר את הפחד ומגביר את החרדה ותחושת הניתוק חוסר החיות והתשוקה. 

אנחנו נכנסים למצב לגיטימי של מאבק בין הרצון הפנימי, הנפשי, השכלי והאמונה, זה מושרש בטבע האנושי שלנו. איזה תועלת תצמח לנו מזה שאנחנו מפחדים, מסתתרים ובורחים מהאמת ומעצמנו, התועלת היחידה היא החשש להסיר את הצעיפים להיחשף לאמת ולקבל אותה.


אם לא נסיר את הצעיפים אחד אחרי אחד, לא נגיע להבנה לעולם לא נוכל ליצור הרמוניה ואחדות תמיד נתבונן אחד על השני מתוך מסיכה שקרית ומעבר לחומה סדוקה ולא מגינה ומאחדת. אנחנו חוקרים וחוקרים באמת ובחיים בכול התחומים ולעולם לא נעצרים, המצאנו את הפילוסופיה, את הפסיכולוגיה, ותורת הנפש,משום הרצון לדעת להכיר לזהות אחד את השני כפי שאנחנו באמת בכדי שנוכל לקיים יחסי גומלין של אהבה. אך לרוב אנחנו עסוקים בבריחה ובריצוי עצמנו.
 
הפתח הראשון שאותו מפעיל  תדר האהבה הוא ההכרה- אי אפשר שלא להשתנות אם לא משתנים- קופאים למוות. אי אפשר שלא לנוע פנימה אל תוך הנפש ולבקש ולשאול אם לא יודעים להכיר באמת, אם לא עומדים מול האמת ומגלים את תכונותיה ומעלותיה. אסור לעצור את הנפש החפצה להתפשט למרחב ולהנות מיופי החיים, התשוקה ולחוש את איכויות החיים והטוב שבהם, אדם השואף לרוחניות צריך שידע להכיר בחיים הפשוטים ולדעת ליהנות מהם ולנטרל את עצמו מכול מה שבחוץ ומכול מה שסובב אותו.. וכשיש לאדם פתח לצאת ולחפש לא צריך לשאול מה אמצא וכיצד אחפש מתי אגיע ולאן אגיע...

האמת היא אין סופית ורק החיבור לרוח ולנשמה מאירים באלפי אורות שממלאים את הגוף והנפש והם הכוח שמניע אותנו לקיים קשרי אהבה ולהפעיל בתבונה ושלמות את תדר האהבה.


ייעוץ זוגי , התאמה זוגית , מציאת אהבה, נישואים ומה שבניהם, מתי תהיה לי אהבה, מה צופן לי העתיד על כל אלה ושאלות רבות אשמח לעמוד לרשות החברים בייעוץ והכוונה,

שלמה טל מתקשר ומיסטיקן יוצר ומדריך רוחני למודעות עצמית בשיטת חלון האור.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
אור והארה


לפי הקבלההאור הוא מקור, ההארה היא מה שמתגלה לנו ידי האור, או שיוצא ונראה ממקור האור. הנר הוא האור עצמו וכל מה שהוא מאיר וניתן לראות דרכו זוהי הארה.האור הוא אין סופי וההארה היא מה שמתפשט ויוצא ממנו.
 
אור והארה הם מושגים מופשטים שמבטאים רעיונות הקשורים באופן ישיר לכול מה שברצוננו, הארה היא הניצוץ היוצא מן האור מעין הבזק ומאיר על חפץ, מקום, פרט, רעיון מחשבה, דמיון, או כל דבר אחר הקיים בתודעה בין בגלוי בין במודחק.

הארה היא הרצון שלנו להגיע לתכלית או למטרה למשהו מוגדר וברור.

 
האור נגלה לנו על ידי ההארות שאנו מקבלים בחיים בכול מיני דרכים. האור הוא מקור ולכן הוא גשמי הארה היא הרגשה פנימית, או הנחייה הבאה ממקור רוחני עליון. הארה היא מופשטת . ולכן היא רוחנית. האור יוצא ממקומו ומתפשט ובדרך זו הוא יוצר הארה ואם יפסק האור תיפסק הארה.
 
בטבע תכונה זו לא קיימת, אם מנתקים צמח ממקורו הפרח יבול אך לא יעלם. משמע שלטבע יש קיום עצמי מבלי להזדקק למקור ממנו הוא נוצר. 
 
אם נגיף את התריסים בחדר השינה בחדר ישרור חושך והאור יעלם. קרן אור ממשיכה לקבל את עוצמתה מהמקור שלה. לפי חכמי תורת הקבלה התפשטות הרצון הפשוט-האין סופי הוא ההארה ומקורו הוא האור. הירח מקרין את האור שהוא מקבל מהשמש, כלומר השמש היא מקור האור והירח הוא ההארה של השמש.
מורה המלמד תלמיד ומקרין לו חכמה, ידע,הבנה, מוסר וערכים, נחשב כמקור ההשכלה, החינוך והערכים שהתלמיד רוכש. התלמיד בהשוואה למורה נחשב למקבל.ברבות הימים יהפוך התלמיד למורה ויהיה ממקבל ההארה למקור ההארה. בלשון פשוטה ומובנת ההארה נהפכת לאור כאשר היא מועברת הלאה ממקבל למקור וכך זה עובר בשלבים שלבים.
 
מכאן שהארה רוחנית היא הלכה למעשה התפשטות הרצון הבאה ממקור נעלה עוד יותר שהוא המקור לכול המקורות, והוא האור האין סופי.
 
המקור לכול הרצונות "רעווה דרעווין" הוא השורש והמקור לכול המציאות היום יומית שלנו וממנו משתלשלים כל ההארות כולם, כלומר הרצון מתפשט מהאין סוף ומתגלה גילוי אחר גילוי , מדרגה אחר מדרגה, מהגבוה ביותר לנחות והמנחות, לנחות יותר וכך הלאה, השלבים הם גילוי הרצון המתפשט.
 
דוד המלך כותב בבואו לדעת ולבקש את " ה' " שלח אורך ואמיתך המה ינחוני כי עמך מקור חיים באורך נראה אור." 
 
לסיכום
הארה רוחנית היא גילוי הרצון והתפשטות הרצון. יש בזה פעולה כיון שרצוננו מכוון את פועלנו. או מאיר על פועלנו.

 כמתקשר מיסטיקן ויוצר רוחני למודעות והגשמה עצמית  דרך חלון האור. אני מאוד משתדל להאיר בההארות רוחניות גבוהות את כל הפונים אליי האור דרכו אני מנסה להתחבר ולקבל את ההארות הרוחניות כמתקשר, הוא האור הפנימי הקיים בתוכי ובכוח המודעות העצמית להתחבר לאותו ניצוץ אלוקי פנימי הקיים בי  ובכל אחד מאתנו.

ההארות הרוחניות באות בראיית האישיות של האדם הדרך בה הוא הלך, והמטרה אליה הוא רוצה להגיע.
דרך האור והניצןץ שבו, מה שעוזר לי כמיסטיקן ומתקשר. לתת שרותיי ייעוץ רוחניים והכוונה  אישית  לפי שרש הנשמה של כל אדם ואדם בצורה הטובה ביותר.


שלמה טל מיסטיקן ומתקשר יוצר ומדריך רוחני למודעות עצמית דרך חלון האור

 
 
התחברות לחבריםלהצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
                                                                                                       מ.ג.עמיסטיקנים - ייעוץ והכוונה בטלפון   שרות לקוחות במייל  modahout@gmail.com | תקנון האתר. 

Quick Website - בניית אתר תדמית